wypełniacze łódź

Jak stosować kremy samoopalające?

Efekt często zależy od rodzaju wybranego preparatu, od właściwego zastosowania oraz od naturalnego kolorytu skóry. Kierując się poniższymi wskazówkami, możesz sprawić, że opalenizna będzie wyglądała atrakcyjnie:

– 1. Przed zastosowaniem preparatu przede wszystkim oczyść skórę. Za pomocą ściereczki do zmywania twarzy lub gąbki z luffy, mydła i wody usuń obumarłe komórki naskórka.

– 2. Zastosuj preparat zgodnie z podanym sposobem użycia, stojąc w dobrze oświetlonym pomieszczeniu z lustrem, aby mieć pewność, że posmarowałaś całą skórę: źle rozprowadzony środek samoopalający może pozostawić nienaturalnie wyglądające smugi.

– 3. Od razu po zastosowaniu samoopalacza dokładnie umyj ręce, aby nie zabarwić wnętrza dłoni na brązowo.

– 4. Pozostaw preparat na skórze tak długo, jak zaleca się w instrukcji użycia: uważaj, żeby nie zarysować lub nie otrzeć fragmentu ciała, który chcesz „opalić”.

– 5. Pamiętaj o tym, że nowa „opalenizna” nie daje ci ochrony przed słońcem. Niektóre samoopalacze zawierają filtr ochronny, więc jeśli masz zamiar wyjść na słońce, powinnaś wybrać jeden z nich. Ale w chwili gdy zmyjesz z ciała preparat, w dalszym ciągu będziesz musiała stosować preparat ochronny, tak jakbyś w ogóle nie stosowała kremu samoopalającego.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>