Rozwój włosów

Piękne włosy to jeden z najważniejszych elementów urody. Kobiety o wiele częściej niż mężczyzn określa się, odwołując do barwy włosów: „płomienna rudowłosa”, „szałowa blondynka”, „kruczowłosa piękność”. Choć wiele pań może się skrzywić na takie uproszczenie, prawda jest taka, że te popularne powiedzenia podkreślają, że włosy są integralną częścią naszej kobiecości. Nic więc dziwnego, że potrafimy tak rozpaczać po wyjściu od fryzjera ze źle ostrzyżoną głową, z fatalną trwałą lub niewłaściwie pofarbowanymi włosami. Kiedy włosy wyglądają niekorzystnie, nie ma mowy o dobrym samopoczuciu i zadowoleniu z własnego wyglądu. A kiedy kobieta nie jest z tego zadowolona, trudno jej zdobyć się na pewność siebie lub dozę energii niezbędną do wykonywania codziennych zadań. Powiedzonko: „dajcie mi święty spokój, mam dzisiaj fatalne włosy” bywa usprawiedliwioną skargą wielu kobiet.

Staranny wygląd zaczyna się od góry, od włosów, i od tego zaczniemy – od podstawowych wiadomości: czym są włosy, jak zmieniają się wraz z wiekiem i co można zrobić, by wyglądały jak najlepiej.

Jeśli będziesz wiedziała, jakich zmian możesz się spodziewać wraz z wiekiem, będziesz również wiedziała, co masz robić. Oto podstawowe wiadomości na temat cyklów rozwoju włosów.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>